City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

بازار مبل يافت آباد

(171 رای)


بازار مبل يافت آباد که بين محله هاي امامزاده حسن و يافت آباد در تقاطع بزرگراه سعيدي و خيابان معلم (چهارراه يافت آباد) واقع شده بزرگ ترين بازار مبل تهران به شمار مي رود.


این مکان را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

 • بازار مبل يافت آباد
 • بازار مبل يافت آباد
 • بازار مبل يافت آباد
 • بازار مبل يافت آباد
 بازار مبل يافت آباد بازار مبل يافت آباد بازار مبل يافت آباد بازار مبل يافت آباد مشاهده گالری

اطلاعات تماس

 • آدرس : ميدان آزادي – بزرگراه آيت اله سعيدي – چهارراه يافت آباد – يافت آباد شرقي – بازار مبل يافت آباد

«نظرتون چیه؟»

1.خریدت رو بیشتر از کجا انجام می دی؟

 هايپرمارکت ها و فروشگاه هاي زنجيره اي  پاساژها و مراکز خريد  راسته هاي تجاري  مغازه و فروشگاه ها  خريد اينترنتي

2.بیشتر چه جور کالاهایی رو برای خرید انتخاب می کنی؟

 جنس هاي ايراني
 برندها
 کالاهاي خارجي
 جنس چيني
 ساير

«خیلی ممنون که نظرتون رو به ما گفتین»مانند هر کالای دیگری، مبلمان نیز مراکز خرید و فروش خاص خود را دارد. از فروشگاه و پاساژهایی که در نقاط گوناگون شهر و به ویژه در مناطق شمالی به خرید و فروش این کالا می پردازند که بگذریم، مناطقی هستند که به طور تخصصی و در مقیاس بسیار بزرگ به عرضه کالاهای خانگی چوبی از میز و صندلی و سرویس خواب و... گرفته تا مبلمان راحتی و استیل و... می پردازند. یکی از مراکز اصلی فروش مبل، بازار ها و پاساژهای یافت آباد تهران است.

 • تاریخچه

  این بازار، حدود سی تا سی و پنج سال پیش به صورت محدود کار خود را کنار گاوداری و نجاری های این خیابان شروع کرد و از حدود ۱۵ تا ۲۰ سال پیش به یکباره به بزرگ ترین مرکز خرید و فروش مبلمان تبدیل شد.
 • ویژگی ها

  در بازار مبل یافت آباد همه مدل مبل و صندلی و سرویس خواب و راحتی و... با رده های قیمتی گوناگون برای گروه های گوناگون درآمدی وجود دارد. همین موضوع دلیل اصلی رشد و توسعه روزافزون این بازار عنوان شده است. این موضوع را هم در نظر داشته باشید که بازار مبل یافت آباد در محدوده طرح ترافیک واقع نشده است و به همین دلیل خریداران می توانند به راحتی با خودروی شخصی به این منطقه رفت و آمد کنند. با توجه به این موضوع در این منطقه شاهد وجود پارکینگ هایی با ظرفیت بالا هستیم تا خریداران مشکلی برای یافتن مکان مناسب برای پارک کردن خودرو نداشته باشند.
 • سیمای عمومی

  بازار مبل ایران که بزرگ ترین پاساژ صنایع چوبی در ایران است در سه شعبه بسیار بزرگ در این بازار واقع شده است. علاوه بر این نمایشگاه دائمی مبل خلیج فارس نیز در این منطقه واقع شده است. به طور کلی، بازارهای مبل یافت آباد یک مجموعه کامل از برندهای داخلی و خارجی و نمایندگی هایی نظیر یاتاش و استقبال و... است با کلی فروشگاه متفرقه! در این منطقه می توانید علاوه بر اینکه از فروشگاه های لوکس که در پاساژهای آنچنانی به عرضه مبلمان و کالاهای چوبی خانگی می پردازند، از کارگاه هایی که اجناس خود را در حراجی ها به فروش می رسانند دیدن کنید.
 • پیشنهاد ویژه

  به غير از اين مراكز خريد بزرگ و مدرن، چندين گاراژ متعلق به بافت قديم خيابان يافت آباد شرقي نيز وجود دارند كه تغيير كاربري داده اند و محل عرضه محصولات صنايع چوبي مي باشند، در اين گاراژها محصولات مبلمان و سرويس چوب نسبتا با كيفيت پايين تري عرضه مي شوند كه البته قيمت مناسبتري هم دارند. بيشتر توليدكننده هاي كوچك و كارگاه هاي دو سه نفره محصولاتشان را در اين فروشگاه ها عرضه مي كنند.
 • امکانات ویژه

  در این منطقه همچنین رستوران و تالارهای پذیرایی لوکسی با ظرفیت بالا وجود دارد که اکثرا محلی های این منطقه از این تالارها برای برگزاری مراسمی مانند عروسی، ولیمه خوران و... استفاده می کنند. در دیگر موارد نیز این تالارها و رستوران ها میزبان خریدارانی است که انرژی خود را بابت گشت زنی در پاساژهای این منطقه از دست داده اند.
 • سایر اطلاعات

  مراكز خريد بزرگ بازار مبل يافت آباد در ادامه آمده است:
  - بازار مبل ايران شماره يك: اين مركز خريد از چهارراه يافت آباد شروع شده و تا خيابان محمدي ادامه مي يابد و متشكل از پنج ورودي اصلي به نام شاعران بزرگ كشورمان است؛ اين مجموعه داراي پاركينگ اختصاصي،‌ پله برقي ، آسانسور ، كافي شاپ و سرويس بهداشتي مي باشد.
  - بازار مبل ايران شماره دو: اين مركز خريد در اول بازار مبل از سمت امامزاده حسن قرار دارد و داراي چهار طبقه فروشگاه هاي اختصاصي و دو طبقه پاركينگ اختصاصي و نيز در مجاورت پاركينگ طبقاتي شهرداري منطقه 17 مي باشد.
  - بازار مبل ايران شماره سه: جديدترين و مدرن ترين مركز خريد مبلمان در يافت آباد كه داراي پاركينگ اختصاصي بوده و طبقات بالايي آن محل دايمي برگزاي نمايشگاه هاي مبلمان مي باشد.
  - بازار مبل خليج فارس
  - بازار مبل پاسارگاد
  - بازار مبل ونوس
  - بازار مبل مهستان
  - بازار مبل نگارستان
  - بازار مبل ارضي
  - بازار مبل كاسپين
  مراكز خريد عنوان شده بصورت پاساژ هاي با امكانات امروزي مي باشند و بصورت چند طبقه داراي فروشگاههاي متعدد از همه محصولات صنايع چوبي ( مبلمان ، سرويس خواب، غذاخوري، سرويس كودك و ...) هستند.
 • کارت خوان
 • محل عبور معلولان
 • مناسب بانوان
Map Data
Map data ©2016 Google
Map DataMap data ©2016 Google
Map data ©2016 Google
 • نظر مهناز
  چهارشنبه 17 دي 1393

  چند وقت پیش این بود آتیش گرفت؟

اماکن مرتبطتگ ها

بازار مبل يافت آباد راسته بازار مبل بازار يافت آباد بازار راسته مبل بازار بازار يافت آباد مبل راسته يافت آباد بازار يافت آباد مبل يافت آباد راسته راسته بازار راسته مبل راسته يافت آباد بازار مبل يافت آباد بازار مبل راسته بازار يافت آباد مبل بازار يافت آباد راسته بازار راسته مبل بازار راسته يافت آباد مبل بازار يافت آباد مبل بازار راسته مبل يافت آباد راسته مبل يافت آباد بازار مبل راسته بازار مبل راسته يافت آباد يافت آباد بازار مبل يافت آباد بازار راسته يافت آباد مبل بازار يافت آباد مبل راسته يافت آباد راسته بازار يافت آباد راسته مبل راسته بازار مبل راسته بازار يافت آباد راسته مبل بازار راسته مبل يافت آباد راسته يافت آباد بازار راسته يافت آباد مبل بازار مبل يافت آباد راسته بازار يافت آباد راسته مبل بازار راسته مبل يافت آباد بازار يافت آباد مبل راسته بازار يافت آباد راسته مبل بازار مبل راسته يافت آباد مبل بازار يافت آباد راسته مبل بازار راسته يافت آباد مبل يافت آباد راسته بازار مبل يافت آباد بازار راسته